akce
 anketa
 Máš doma akvárko?
Jo [23%]
3
Ne [77%]
10
celkem: 13 hlasů
FLC WebSpace

NASH GROW SHOP
BEST ARMY SHOP
t�ineck� z�bavn� infoserver T�inec
trotylworks.com
southock rockcafe jablunkov
pergoly
10.08.2011šroda nebo strzoda?robodj 
Džišo je šroda, taki normalni džyň v pošrodku pracovnigo tydňa. Juž jest lepi bo do koňca tego tydňa juž něviele zostauo. A jak tak šedzymy v starej dobrej knajpje u Bura, rozjimumy jak ta technika pokrnčyua a mogymy pisač na FLC aj z tej knajpy. Po mjydzy pivami rozmyšlum čymu že tak fajně še tu šedži a idže pisač. Jo wjym, idže to aj indže, ale jyny tu či co to čytajum wjedzum o co tu chodži! A tež čymu tyn cap tu piše stylym čti jak psáno. Mimochodem akvárko fakt nemám. Prostě taková normální středa uprostřed pracovního týdne.
16.12.2010wilijówkymninja 
v pjóntek 17.12. ... čym vjyncyj dorazi tym isto lepi, nima liž provda ...
03.09.2010Rafting pod Lipnemkaras 
Minulý týden jsem byl na raftu pod Lipnem, jelikož pouštěli vodu a fakt všem vřele doporučuji! Je to mazec, peřeje ukrutné, fakt dobrý rafting akorát doporučuji si sehnat nějakého profi guida, pomníčku tam je všude dost!!!Na fotce tzv. okno největší nářez
02.09.2010lahvaceburosh 
jestli nekdo uhadne na kolik dni je tady toho piva tak mu jedno kupim

26.08.2010Filipka 15+9robodj 
Společné foto 15 x FLC + 9 x FLC JUNIOR na Filipce a z toho 6 Burošů!
pozn.: FLC není Fejsbůkovy Lázně Crew
31.05.2010ropa verzus uranninja 

No Rusko je dodnes na černé listině kvůli Černobylu (26.dubna). Ovšem USA ho tentokrát trumflo (22.dubna). Ale raději pššššt, bo nejen z hokeje jsou lidi posrání.

17.05.2010pro karasamisi 
ve 2 u myši ďury

13.05.2010Středa trochu jinakrobodj 
Sorry hoši, že vám fušuju do fochu, ale včera byla středa!!! Jak už bylo mnohokrát napsáno, takový normální den uprostřed pracovního týdne. A jak už bylo i mnohokrát vyzkoušeno, je lepší se navalit přes týden, bo když je to o víkendu, tak z toho člověk nic nemá. Z toho víkendu. Tak proč si nezajít na jedno ve středu večer. Večer, kdy už je pracovní týden ve své druhé polovině, večer, kdy už každý uvolněně čeká na nezadržitelně se blížící víkednd. Takový normální středeční večer u piva, fotbalu (hokejové výsledky na TV ve výčepu cestou na WC). V den, kdy není v hospodě narváno, že ti i židle od stolu zmizne. Zas když je narváno jako na pivním festynu, je to taky super, ale máme tady super pivo a chutná stejně dobře i ve středu!
10.05.2010ms 2010 hokejburosh 
tak ti robo nevim ale tech par divaku na bajernu to je... zato na salke jich bylo az do ginesovky.....

10.05.2010Motejl už to má za seboumisi 
Velký respekt pro pana Otakara Motejla, pomohl hromadě obyčejných lidí a vykouřil spoustu cigár. Ted už si nahoře může zapálit  a na všechno se vklidu vy....
R.I.P.
starší aktuality >>
 online užovky
rate of flow
0 mph
 FLC SnowPark
 
CLICK
Najdete nás na
Parks Info by freeride.cz
reklama